Наші Партнери

Компанія "ТК Гефест" на ринку художньої ковки вже понад 10 років. За цей час ми виросли та закріпили свої позиції на ринку художніх кованих виробів. У штаті нашої кузні працює понад чотири десятки висококваліфікованих спеціалістів, тому ми можемо гарантувати найвищу якість нашої продукції та дотримання термінів виконання замовлень. У наявності на складі знаходиться великий асортимент продукції. Виробничі потужності та склад-магазин знаходяться за адресою м. Обухів, вул. Промислова 2В.

   Нашими партнерами є Епіцентр К, Нова Лінія, Олді, Анжіо, Будмакс, Практікер, Будмен, Господар та інші провідні мережі будівельних супермаркетів України. Таким чином, Ви маєте можливість придбати нашу продукцію у всіх регіонах України.

   В компанії "ТК Гефест" Ви також можете замовити готові рішення для інтер'єру та екстер'єру вашого помешкання/офісу, також ми надаємо послуги виготовлення конструкцій з металу будь-якої складності. Терміни виготовлення замовлення залежать від складності конструкції та становлять від одного до двох тижнів. Наші дизайнери допоможуть Вам у створенні власного індивідуального стилю.
 

ТК 'ГЕФЕСТ'

Зв'язок з нами

067-525-77-47
093-151-22-95
tkgefest@gmail.com

Facebook/Instagram

© Інтернет-магазин кованих виробів та меблів LOFT ТК 'ГЕФЕСТ' 2011-2024 р.